На Херсонщині люди перекрили трасу


18 августа 2015 года.

Через селище Велика Олександрівка, що на Херсонщині, їдуть усі вантажівки, які везуть врожай до Херсону та Миколаєва. Жителі селище кажуть, навантажені фури їдуть з такою швидкістю, що аж вікна дзеленчать.

Вантажівки, яких за день може проїхати сотня, знищують асфальт. А ще починають руйнуватися будинки та навіть криниці. Траса обласного значення, однак за останні місяці вона перетворилася на суцільну смугу перешкод.

До місцевої влади селяни ходили скаржитися вже не раз та все безрезультатно. Тож вирішили перекрити дорогу. Пропускали лише односельчан, маршрутки та рятувальні машини. Водіям вантажівок це не до вподоби.

Люди кажуть, що рух великогабаритним машинам - влітку тут заборонений, але водії вантажівок не звертають уваги на знаки. Більше того - везуть у рази більші вантажі, аніж вказані у їхніх документах.

Чиновники розводять руками - грошей немає. В обласній службі доріг проблему ремонтом однієї дороги не вирішити. Треба латати й інші маршрути, щоб зменшити навантаження на Велику Олександрівку.

Як зарадити проблемі чиновники поки не знають. Наразі чекають лише на перші 10 мільйонів для ямкового ремонту дороги.

Автор сюжету - Катерина Сініцина.

Теги: видео
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости