На Херсонщині кількість господарюючих суб'єктів продовжує зростати


23 / 06 / 2021

В органах податкової служби регіону здійснюють діяльність 33 789 юридичних осіб і 43 610 фізичних осіб - підприємців. Про це інформують в управлінні електронних сервісів Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. 

В обох випадках кількість господарюючих суб'єктів більша проти аналогічних показників 2020 року. Якщо на початок року на обліку в області перебувало 76 644 суб'єкти господарювання, то нині їх кількість - 77 399.

Реєстрація нових фірм є позитивним сигналом, який свідчить про сприятливий податковий клімат у регіоні.

Враховуючи пропозицію сучасних електронних сервісів від ДПС, кожне підприємство має можливість звітувати та спілкуватися з податковою службою дистанційно. Окрім електронного формату спілкування, фахівці Центрів обслуговування платників теж завжди готові своєчасно та якісно надати адміністративні послуги платникам податків.

З повним переліком адміністративних послуг ДПС для представників бізнесу та громадян можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в розділі «Адміністративні послуги».

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости