На Херсонщині є перші декларанти - мільйонери


6 февраля 2019 года.

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня 2019 року дохід, що перевищує один мільйон гривень, відобразили у своїх деклараціях за 2018 рік 7 громадян Херсонщини. Декларанти - мільйонери вказали доходи у сумі 98,2 млн. гривень.

Із загальної кількості - 6 громадян подали декларації про майновий стан і доходи до Херсонської інспекції, 1 - за місцем державної реєстрації до Новокаховської інспекції фіскального відомства області.
Фіскали області відстежують активність та високу громадянську свідомість платників податків із значними статками до проведення кампанії декларування доходів. За минулорічною інформацією, у січні 2018 року на Херсонщині не було жодного декларанта - мільйонера.

Звертаємо увагу: податкова декларація про майновий стан і доходи подається в такі граничні строки:
- для громадян, які зобов'язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, - до 01 травня року, що настає за звітним періодом;
- для громадян, які мають право на податкову знижку - до 31.12.2019 (включно);
- для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року) - 11 лютого п. року.

Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати у спеціалістів Центрів обслуговування платників за місцем реєстрації.

Теги: налоги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости