На Херсонщині громадянин РФ намагався проголосувати на виборах

На Херсонщині громадянин РФ намагався проголосувати на виборах
22 июля 2019 года.

На виборчій дільниці № 650740 в Херсоні громадянин РФ хотів проголосувати з посвідченням на право проживання в Україні. Голова комісії роз'яснила йому закон та не дозволила цього зробити. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА, передає УНН.

На дільниці № 650755 в Херсоні чоловік та жінка хотіли проголосувати з закордонним паспортом. А коли член повідомила, що вони не мають такого права, сперечались та повідомили, що «у них є номер Садіяра», ймовірно, маючи на увазі кандидата в народні депутати в 182-му окрузі Садіяра Мамедова. Але побачивши, що це не призвело ні до якого результату, виборці пішли з дільниці, повідомляють в організації.

Також на дільниці № 650264 у 186-му окрузі були спроби проголосувати без паспорта, але після роз'яснення спостерігача ОПОРИ члени ДВК відправили всіх, хто був без паспорта, додому.
Так само сталося й на дільниці в селі Молочне (185-ий округ) - зауваження спостерігача попередило можливе порушення - повідомляють в ОПОРІ.

У 184-му окрузі, в селищі Нововоронцовка та місті Бериславі, виборці двічі голосували без паспорта, про що було повідомлено в поліцію та складений відповідний ак

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости