На Херсонщині готують додаткові мобільні бригади для вакцинації від коронавірусу


4 марта 2021 года.

На базі обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розпочався дводенний тренінг з підготовки учасників мобільних бригад, які виїжджатимуть в організовані колективи для проведення щеплень від COVID-19. Про усі деталі здійснення вакцинації терапевтам, сімейним лікарям та медсестрам розкажуть чотири регіональні тренери, які попередньо пройшли навчання у Києві від експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я та отримали відповідні сертифікати.

«На першому етапі ми вакцинуємо медичних працівників лікарень, які надають допомогу хворим коронавірусом, учасників мобільних бригад, а також бригади екстреної медичної допомоги. Надалі ж коло осіб, яким має бути зроблене щеплення розширюватиметься. Тож, щоб охопити якомога більше людей і виконати вакцинацію оперативно, ми додатково підготуємо 11 бригад, 4 з яких розпочали навчання вже сьогодні», - розповіла регіональний координатор проведення вакцинальної кампанії від COVID-19 Ліна Бондарева.

За її словами, вже з 9 березня навчені сьогодні медики розпочнуть роботу. Бригади працюватимуть в Херсоні, Новій Каховці, Генічеському, Голопристанському та Скадовському районах. Сформовані вони таким чином, аби у кожній бригаді працювали два лікарі і три медсестри, адже необхідно оглянути пацієнта, безпосередньо ввести вакцину, а також зареєструвати людину у електронній системі.

Як зазначила учасниця навчань, лікар-терапевт Каховського геріатричного пансіонату Людмила Барандич, отримані сьогодні знання допоможуть якісно виконати вакцинацію, а також поінформувати пацієнтів про важливість щеплення та його безпечність.

«Мої пацієнти з геріатричного пансіонату знаходяться в зоні ризику, тож наявність щеплення від коронавірусу допоможе людям поважного віку зберегти здоров'я та навіть врятувати життя», - зазначила Людмила Барандич.

Варто зазначити, що у рамках глобальної ініціативи COVAX Херсонщина отримала 11,6 тисяч доз вакцини. Наразі цієї кількості препарату достатньо, аби убезпечити від коронавірусу осіб, щеплення яких передбачене першим етапом вакцинальної кампанії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости