На Херсонщині фермери страждають від нестачі палива

На Херсонщині фермери страждають від нестачі палива
29 апреля

Окупація частини Херсонської області вдарила по аграрному сектору. Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута в коментарі проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії.

Говорячи про вплив окупації на сільське господарство, Лагута вказав на те, що з регіону неможливо вивезти землю й техніку. При цьому він повідомив, що українська влада запропонувала фермерам утриматися від весняно-польових робіт.

«Зараз зі зрозумілих причин неможливо за українськими законами привезти та продати паливо, гербіциди, подати воду, яка так потрібна Херсонщині. Тому що Херсонщина - це зона ризикованого землеробства», - сказав голова області.

За словами Лагути, питання того, як буде продаватися продукція, яку все ж вдасться виростити на окупованій території, повинні вирішувати правоохоронні органи.

«Я можу сказати, що херсонським фермерам було запропоновано утриматися цього року від весняно-польових робіт. Хтось працює, хтось мав запаси свого палива та на ньому працює. Хтось не став садити ярі культури, а просто зараз удобрює, намагатиметься прибирати озиму продукцію. Адже це не співпраця з окупантами. Це питання дуже складне. Але палива, яке могло поставити держава Україна на Херсонщині, немає», - додав урядовець.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости