На Херсонщині фахівці ДФС долучились до благодійної акції на підтримку вихованців Сиваської школи-інтернату

На Херсонщині фахівці ДФС долучились до благодійної акції на підтримку вихованців Сиваської школи-інтернату
1 сентября 2016 года.

Вже котрий рік поспіль фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області долучаються до проведення благодійної акції "Перше вересня - День знань" на підтримку вихованців Сиваської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату. У новому навчальному році у навчальному закладі будуть навчатися понад сто дітей-сиріт, з різними вадами здоров'я, які потребують людського співчуття й підтримки.

Вихованці отримали набори канцелярського приладдя, новенькі зошити, книжки, олівці та фарби, дитячі речі, іграшки та святкові солодощі.

До щирих привітань маленьких вихованців і колективу педагогів та вихователів закладу долучилися перший заступник начальника відомства Ірина Філіппова та голова профспілкового комітету працівників ГУ ДФС у Херсонській області Вікторія Арустамян, які побажали всім міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Педагогічний колектив Сиваської спеціальної школи-інтернату подякував начальнику відомства Ігорю Климу та кожному податківцю, хто підтримав дітей, як емоційно, так і благодійно.

«Такі благочинні акції надають можливість кожній дитині щодень знати, що вони живуть у демократичній державі, та виховують сумління бути добропорядними платниками податків нашої України», - переконана директор Сиваської спеціальної ЗОШ-інтернат 1-2 ступенів Галина Колько.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости