На Херсонщині додатково відкриють ще 4 центри масової вакцинації


14 июня

Понад 50 центрів масової вакцинації проти COVID-19 працювали цими вихідними у 15 областях України. У них щеплювались громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації в додатку чи через сайт "Дія", або через контакт-центр МОЗ. Три таких центри працювали і у Херсоні: на базі «ТРЦ «Фабрика», Херсонських НВК №11 та № 56.

Про їх роботу говорили під час селекторної наради, що відбулася під головуванням очільника області Сергія Козиря. Як розповів директор Департаменту здоров'я облдержадміністрації Віктор Короленко, пункти працювали з 10:00 до 17:00, здійснювали щеплення вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech:

«За ці два дні у центрах масової вакцинації проти COVID-19 щеплення отримала 1 171 особа. Всі хто приходили на щеплення, були записані до листа очікування вакцинації через портал "Дія", а також на запрошення сімейних лікарів. Наразі відпрацьовується робота щодо відкриття ще чотирьох пунктів масової вакцинації у Генічеську, Бериславі, Скадовську та Новій Каховці, які будуть працювати у вихідні дні. Тож, в цілому на Херсонщині буде відкрито 7 центрів».

Нагадаємо, минулого тижня в область надійшло 16 тисяч доз вакцини AstraZeneca. Її використовуватимуть насамперед для вакцинації людей, які зробили вже перше щеплення та мають отримати другу дозу вакцини. Окрім того, надійшло і 3510 доз вакцини Comirnaty, яка розрахована на одне щеплення для органів місцевої, судової влади, працівників освіти та медичних працівників цільових груп 1-го і 2-го етапів.

Також на Херсонщині визначено 6 пунктів щеплень в амбулаторіях для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим. Першу дозу вакцини від COVID-19 отримало вже 4 особи в амбулаторіях Генічеська та Каланчака.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости