На Херсонщині до кінця опалювального сезону ціна на тепло та гарячу воду не зростатиме

На Херсонщині до кінця опалювального сезону ціна на тепло та гарячу воду не зростатиме
09 / 02 / 2021

9 лютого у Херсонській облдержадміністрації відбувся брифінг т.в.о. голови ОДА Сергія Козиря та міського голови Ігоря Колихаєва щодо меморандуму з питань тарифів на опалення та гарячу воду.

На Херсонщині до кінця опалювального сезону ціна на тепло та гарячу воду не зростатимеФото: Херсонська обласна державна адміністрація

"Минулого місяця, коли було порушено питання тарифів на житлово-комунальні послуги, відбулась нарада за участі прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з питань політики у сфері централізованого опалення. Тоді учасники домовились напрацювати меморандум, який би регламентував тарифи на комунальні послуги, у тому числі і на Херсонщині. На сьогодні документ укладено між Кабінетом міністрів, НКРЕКП, "Нафтогазом" та мерами міст. Згідно з цим меморандумом до кінця опалювального сезону 2021 року ціна на опалення та гарячу воду у багатоповерхових будинках не підніматиметься. Опалення мешканці будинків отримуватимуть безперебійно", - розказав т.в.о. голови облдержадміністрації Сергій Козир.

Згідно з меморандумом для теплопостачальних підприємств передбачена відстрочка оплати за природній газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло.

"Уряд гарантує, що компенсацію різниці для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування", - додав Сергій Козир.

"Різниця у ціні не ляже на міський бюджет і люди будуть отримувати платіжки за опалення на рівні минулорічної ціни", - сказав Ігор Колихаєв.

 

Теги: тариф
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости