На Херсонщині до ДЗК внесено відомості стосовно близько 7 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності


8 июля 2019 года.

На виконання наказу Держгеокадастру від 21.02.2019 № 59 (зі змінами від 19.05.2019) продовжується інвентаризація земель сільськогосподарського призначення державної власності. Профінансована бюджетним коштом програма має на меті визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь, наповнення Державного земельного кадастру, покращення державного контролю за використанням та охороною земель.

На Херсонщині до кінця року до ДЗК мають бути занесені новосформовані земельні ділянки на загальній площі 63 546,63 га. Наразі за результатами проведеної роботи в Державному земельному кадастрі зареєстровано 552 ділянки, розташовані на території Білозерського, Іванівського та Нижньосірогозького районів, загальною площею 6 947,99 га. Ще на 275 земельних ділянках загальною площею 5 055,43 га у Великолепетиському та Великоолександрівському районах вже проведено топографо-геодезичні роботи, технічні документації із землеустрою перебувають на стадії виготовлення.

Відповідно до Плану здійснення заходу з інвентаризації земель державної власності на 2019 рік, усі роботи на визначеній площі мають бути завершені вже до 10 грудня 2019 року. Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності призведе до заповнення Державного земельного кадастру, що забезпечить захист від здійснення махінацій та корупційних схем, пов'язаних з можливими неточностями обліку земель.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости