На Херсонщині діє програма розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок


13 марта 2015 года.

У лютому 2015 року в Херсонській області стартувала програма "Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок", що реалізується Західноукраїнським центром "Жіночі Перспективи" за підтримки Програми розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-||) у співпраці з Херсонським обласним центром «Успішна жінка».

Партнерами ГО ХОЦ «Успішна жінка» є Департамент соціального захисту обласної державної адміністрації, Херсонський обласний центр зайнятості, Цюрупинський районний центр зайнятості.

Мета програми: підвищення обізнаності та розширення економічних можливостей, лідерських якостей, соціальної незалежності та якості життя жінок в Україні.

У рамках Програми плануються навчання та консультаційна підтримка жінок. Дана Програма буде впроваджуватися в місті Херсоні та Цюрупинському районі Херсонської області.

Цільовою аудиторією навчання є жінки: безробітні; ті, що мешкають у сільській місцевості, багатодітні, одинокі матері, вдови, сироти, жінки з обмеженими можливостями, жінки з числа внутрішньо переміщених осіб, пенсіонерки тощо.

Кожна з учасниць матиме можливість взяти участь у тренінгах трьох рівнів складності за власним вибором.

Також проектом передбачено проведення в центрах консультацій (психологічних, юридичних, з економічних питань та написання бізнес планів) для учасниць тренінгів.

Навчання та консультації в рамках програми є безкоштовним для всіх учасниць.

Учасниці тренінгів забезпечуються роздатковими матеріалами.

Тривалість Програми з лютого по листопад 2015 р.

Запис на навчання здійснюється за телефонами: +380552423566, + 380552461139

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости