На Херсонщині деякі ТВК перераховують бюлетені через неналежне оформлення протоколів

На Херсонщині деякі ТВК перераховують бюлетені через неналежне оформлення протоколів
29 октября 2020 года.

У Херсонській області на деяких дільницях відбувається перерахунок голосів через скарги кандидатів та невідповідне вимогам законодавства оформлення протоколів.

29 жовтня Херсонська обласна ТВК прийняла протокольне рішення про те, щоб зобов'язати Станіславську сільську ТВК провести 30 жовтня 2020 року повторний перерахунок голосів на всіх ДВК через неможливість встановити підсумки голосування. Протоколи, які надала ТВК містять виправлення, а деякі зазначені числа неможливо розрізнити.

Перерахунок голосів відбувається у Корабельній районній у місті Херсоні ТВК.

«Перерахунок змушені робити не через скарги, а через те, що ДВК неспроможні здати нормальні протоколи навіть після уточнень. Цифри не сходяться, плутанина з бюлетенями по партіях і номерах у списках», - зауважує членкиня виборчої комісії.

У Новій Каховці також триває перерахунок голосів. За словами голови Новокаховської міської ТВК Сергія Галагана, перерахунок голосів здійснюють у зв'язку зі скаргами представників деяких місцевих організацій політичних партій. Скарги подали кандидат у депутати Новокаховської міської ради від Херсонської регіональної організації політичної партії «Європейська солідарність Олексій Десна та кандидат у депутати Новокаховської міської ради від Херсонської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Дмитро Васильєв. Причиною скарг є невідповідне вимогам законодавства оформлення протоколів про підрахунок голосів. 

Раніше ОПОРА повідомляла, що до Дніпровської районної у місті Херсоні територіальної виборчої комісії надійшло кілька звернень, пов'язаних з роботою ДВК.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости