На Херсонщині більшість вчителів Виноградівського ліцею погодились співпрацювати з військовими РФ

На Херсонщині більшість вчителів Виноградівського ліцею погодились співпрацювати з військовими РФ
06 / 08 / 2022

З 50 педагогів Виноградівського ліцею ім. М. О. Соценка відмовились переходити на бік окупаційної влади 11, в тому числі і чинна директорка закладу. Про це повідомили Суспільному жителі Виноградового на правах анонімності.

За їхніми словами, у ліцеї навчаються близько 600 дітей. Як діяти, коли їх змушують відправляти дітей на навчання за російськими освітніми програмами, батьки не знають.

"Відмовились від співпраці 11 вчителів ліцею. Всі інші - зрадники. Зараз у них нова "фішка" - "ми залишились заради дітей"... Як був коронавірус, то їх влаштовувало дистанційне навчання, а коли війна, і Росія пообіцяла великі заробітні плати, то всі погодилися. І в нас, батьків, тепер шок, як нам бути через них... Наших дітей змушують йти до школи...", - розповіли місцеві.

Також повідомили, що погодились на умови окупаційної влади і кілька працівників дитячого садку.

"У дитячому садку з 12 вихователів погодились на співпрацю одна вихователька, музичний керівник та чотири помічники вихователя. Поставили нового директора садочка - Філенко Тетяну Борисівну, яка колись працювала у цьому дитсадку", - повідомляють жителі Виноградового.

Що

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости