На Херсонщині безробітних жінок навчали, як не стати жертвою торгівлі людьми


24 июня 2017 года.

19 червня 2017 року фахівцями Новотроїцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено лекцію для безробітних жінок району на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми».

Захід було організовано у межах роботи Міжсекторального соціально-профілактичного тренінгового центру, що працює на базі Новотроїцького районного Центру зайнятості населення.

Фахівець із соціальної роботи Світлана Доброскок, у ході проведення заходу, ознайомила присутніх з правилами безпечного виїзду та перебування за кордоном, висвітлила поняття торгівля людьми, способи впливу й примусу, сфери експлуатації, захист і підтримка потерпілих, а також провела анкетування «Торгівля людьми - найжахливіша форма злочинності».

Учасниці заходу відмітили, що вони чули про торгівлю людьми, знають про дану проблему але, до сьогоднішньої зустрічі, вважали, що з ними нічого подібного не трапиться, тому знань і вмінь розв'язувати подібні ситуації не мають. Жінки, з неабиякою цікавістю, вислухали рекомендації спеціаліста стосовно дій, які потрібно виконувати, щоб не потрапити у рабство.

Всі учасники заходу отримали інформаційні листівки та буклети на сторінках яких, крім корисної довідкової інформації з даного питання зазначено ще й контакти установ, підприємств, організацій які надають послуги з питань боротьби з торгівлею людьми.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости