На Херсонщині 56 офіційних мільйонерів

На Херсонщині 56 офіційних мільйонерів
30 июля 2020 года.

Дохід, що перевищує один мільйон гривень, відобразили у своїх деклараціях за 2019 рік 56 жителів Херсонської області. Загальний розмір задекларованого доходу склав 375,6 мільйона гривень. Про це повідомили спеціалісти управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Двоє з них торік збагатилися процентами від депозиту на банківському рахунку, на «третьому місці» херсонець із здобутком - 19,8 млн гривень від продажу належного йому майна.

П'ятеро громадян отримали у спадок (дар) доходи більше 1 млн.грн., троє громадян стали мільйонерами під час надання в оренду нерухомого майна, 5 декларантів вказали мільйонні статки від іноземних доходів.

Серед лідерів «мільйонного» декларування - 39 мешканців м. Херсона,  по 2 особі в м.Нова Каховка та Каховка. Є мільйонери і в районах нашої області: 7 декларантів у Генічеському, 3 в Олешківському районах. Також по одному заможному платнику обліковуються в Скадовському, Чаплинському та Каховському районах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости