На Херсонщині 3 тисячі новачків-підприємців відкрили власну справу


30 апреля 2017 года.

Не дивлячись на ажіотаж навколо нововведень 2017 року про обов'язкове щомісячне нарахування фізичними особи - підприємцями єдиного соціального внеску у розмірі 704 гривні, незалежно від отримання доходу або проведення діяльності, бізнес - клімат на Херсонщині поліпшується... Про це повідомляє прес - служба Головного управління ДФС у Херсонській області.

Так, в першому кварталі 2017 року започаткували свій бізнес 2 964 фізичні особи - підприємця, які вже сплатили за цей період до бюджетів усіх рівнів 2,2 млн.грн. податків та зборів. Кількість бізнесменів майже в 3 рази більше аналогічного періоду минулого року (1 050 підприємців). Найбільш популярним видом діяльності серед новачків - комерсантів є роздрібна торгівля - 1 425 приватних підприємців зареєстровано в цій галузі. Сферу побутового обслуговування - переважно перукарні - обрали 524 особи, авторемонтом та торгівлею запчастинами займаються 127 приватних підприємця. У сфері перевезень виявили бажання працювати 93 бізнесмена.

Свою роль, у збільшенні реєстрації новостворених підприємців в регіоні, зіграло і постійне проведення фахівцями фіскального відомства спільних заходів з правоохоронними органами по залученню до офіційного працевлаштування найманих водіїв на Херсонщині та легалізації фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю з перевезення пасажирів та надання послуг таксі без державної реєстрації. Також проводиться плідна співпраця з представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування по залученню до офіційного оформлення трудових відносин осіб, які отримували заробітну плату в "конвертах". Крім того, фахівцями відомства проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота в засобах масової інформації щодо переваг офіційно оформлених трудових відносин.

Теги: бізнес
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости