На Херсонщині 286 аграріїв уже задекларували доходи


9 февраля 2021 года.

На Херсонщині триває кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами протягом 2020 року. Серед декларантів, яким обов'язково слід подати декларацію про майновий стан і доходи: громадяни, які обробляли земельні ділянки загальною площею понад 2 га, продавали вирощену сільськогосподарську продукцію та отримали відповідний дохід. 

Також при отриманні у 2020 році доходів від надання в оренду (суборенду, емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю іншій фізичній особі - орендарю, яка не є податковим агентом (самозайнятою особою), орендодавець (громадянин) визначає свої податкові зобов'язання за результатами 2020 року та сплачує податок на доходи фізичних осіб (далі - ПДФО) з таких доходів за своєю податковою адресою.

У січні цього року вже 286 громадян Херсонської області задекларували доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Ще 57 - від здачі в найм земельних ділянок. Сума задекларованих ними доходів за 2020 рік склала 1,4 млн гривень.

Доходи від продажу сільськогосподарської продукції, самостійно вирощеної громадянином на власних земельних ділянках площею понад 2 гектари, та доходи від надання власних земельних ділянок в оренду іншій фізичній особі, підлягають оподаткуванню ПДФО за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5%.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости