На Херсонщині 23 хворих на COVID-19 не можуть дихати самостійно


14 января 2021 года.

Серед хворих на коронавірус, які перебувають наразі у лікарнях Херсонської області, 23 людини підключені до апаратів ШВЛ.

Про це на брифінгу повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан, передає Суспільне.

"Це - сумний рекорд для нас, який говорить про те, що хвороба йде у напрямку тяжкого протікання. Тому я всіх дуже прошу неухильно виконувати правила карантину", - сказав Вадим Чабан.

За його словами, у лікарнях перебувають 799 осіб, 500 з них - із підтвердженим діагнозом COVID-19, а 299 - із підозрою на захворювання .

"Наразі в області 166,4 захворювань на 100 тисяч населення. Причому у Херсоні - 337 випадків, у Нововоронцовському районі - 265 випадків захворювання на сто тисяч населення. Ми постійно моніторимо ситуацію у районах, бо коли закінчиться локлаун не виключено, що ми повернемось до адаптивного карантину. І ми повинні розуміти, у яких саме населених пунктах і місцевостях потрібні будуть додаткові карантинні заходи", - сказав Вадим Чабан.

Поки що, як він говорить, станом на 14 січня, якби посилений карантин був відмінений, то до зеленої зони потрапили б лише два райони Херсонщини - Каховський та Горностаївський.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости