На Херсонщині 202 роботодавця мають позитивні рішення щодо отримання допомоги по частковому безробіттю


25 мая 2020 года.

На Херсонщині продовжується робота з реалізації програми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину. Йдеться про надання допомоги по частковому безробіттю власникам малого і середнього бізнесу.

«Протягом місяця обласна служба зайнятості активно працює над реалізацією програми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину, - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - На сьогодні з усіх районів області надані відповідні пакети документів на розгляд до обласного центру зайнятості. До речі, 202 роботодавця в області вже мають позитивні рішення щодо фінансової підтримки».

Отже, станом на 22 травня 2020 року в області 306 роботодавців виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю для покриття витрат на зарплату робітникам, яким був скорочений робочий час. Завдяки цьому майже 4100 працівників, які вимушено не працювали під час карантину, мають отримати відповідну допомогу.

223 роботодавців звернулися до центрів зайнятості в області для отримання виплати допомоги 2849 працівникам. На опрацювання до обласного центру зайнятості передані пакети документів для прийняття відповідних рішень, що дозволять надати таку допомогу майже 2800 працівникам, які працюють у 207 роботодавців.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости