На Херсонщині 1 вересня відкриються 414 навчальних закладів


1 сентября 2020 года.

Завтра, 1-го вересня, у Херсонській області відкриються 414 навчальних закладів. Цього року до шкіл підуть 112 тисяч дітей.

Про це на брифінгу сказала начальниця обласного управління освіти і науки Ірина Дробиш:

"Згідно зі ст. 37 Закону України "Про загальну середню освіту", саме засновники закладів освіти повинні забезпечити всім необхідним заклади освіти, які вони утворили для безпечного навчання дітей - це включає в себе протиепідемічні заходи, пожежна безпека, охорона праці. З бюджетів усіх рівнів виділено більше 5 мільйонів гривень на закупівлю засобів дезінфекції, на антисептики, на маски".

Ірина Дробиш розповіла, що у 28 серпня відбулась сесія міської ради, де додатково виділили ще 700 тисяч гривень на школи Херсона: "Будуть ще закупляти усі необхідні засоби. Необов'язково сьогодні всіх дітей вести в поліклініку і отримувати медичні довідки, щоб їх прийняли до 1, 2, 5, 10 класів. Тільки першокласники повинні пройти медичний огляд, щоб отримати довідку 0-86 і завтра прийти до школи. Решта дітей, з 2 по 11 класів вони усі мали медичні довідки станом на січень місяць цього року. Довідка дійсно протягом року. Сьогодні ніхто немає права дитину відправити із закладу освіти, якщо в неї немає цієї довідки".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости