На Херсонщині 112 тисяч громадян - «земельні» боржники


22 / 10 / 2019

На Херсонщині 112,1 тис. фізичних осіб, які мають земельні ділянки під власними забудовами та іншому користуванні, заборгували перед місцевими громадами плати за землю на суму 40,1 млн. гривень.

Найбільша кількість боржників налічується у Білозерському районі - 17,2 тис. осіб з сумою податкового боргу 4,6 млн. гривень. Трохи менше боржників у м. Херсоні - 16,7 тис. осіб на суму податкового боргу 4,8 млн. гривень.
Значні суми плати за землю заборговали громадяни Голопристанського району - 4,4 млн. грн., Олешківського - 3,6 млн. грн. та Генічеського районів - 3,4 млн. грн., а також Скадовського - 2,8 млн. грн., Бериславського - 2,7 млн. грн. та Каланчацького районів 2,4 млн. гривень.

Податкова служба області будує свою роботу з боржниками в інтересах держави та на засадах партнерства заради добробуту кожної місцевої громади. З метою не допущення застосування заходів стягнення запрошуємо громадян - боржників по платі за землю терміново сплатити борг або провести звірку нарахованих та сплачених платежів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости