На День вуличної музики у Херсоні виступатимуть понад 30 виконавців


15 мая 2018 года.

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні - це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2018му році вже вп'яте проходитиме в Україні.

День Вуличної Музики - веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas]. За 11 років до литовського свята музики долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія.

16 травня 2014 року День Вуличної Музики вперше відбувся і в Україні, куди це свято привезла громадська організація "Логістичний Штаб".

Суть ідеї свята проста - щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці - кожен, хто вміє грати (або думає, що вміє грати) на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього чудового фестивалю.

День Вуличної Музики - це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.
19 травня 2018 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи це музичне свято охопить також і вулиці понад 40 українських міст. З кожним роком до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

У 2018-му році до свята вперше приєднується і наше місто. У Херсоні планується проведення музичного свята одночасно на трьох сценічних майданчиках - на пішохідній вулиці Суворова (біля "Парусу" та міні-локація навпроти Корабельної районної ради), на набережній по проспекту Ушакова (біля пам'ятника Першим корабелам) та на базі креативного простору Urban Cad (вул. І.Кулика).

Загалом на День Вуличної Музики виступлять понад тридцять музичних гуртів, сольних виконавців, колективів з Херсона та області, Києва та Львова. Зокрема, на музичній рок-локації набережної по просп.. Ушакова (біля пам'ятника Першим корабелам) на херсонців та гостей міста з 14 до 22ої години чекають виступи таких учасників: «УКРИ», BARKAS, UNDER_SIGHT, «Матроси криголама», «Логус», Smitten in the Heart, «Исповедь», Bad Dream, CHILD ROLAND, WINDMUSIC, «Старий Мотив», «Криголам». Також на набережній відбудеться майстер-клас із виготовлення на вогні шакотісу - традиційної страви, занесеної до Литовського національного фонду кулінарної спадщини, та виступ фольклорно-етнографічний ансамбль "Сесулес" Київського товариства литовської культури ім. Майроніса.

На пішохідній вулиці Суворова (біля ТЦ «Парус») о 14:00 програму свята відкриватиме фольклорно-етнографічний ансамбль «Сесулес». Також цього дня на відвідувачів фестивалю очікують виступи вокального колективу "Дніпряночка", гуртів Sound brass band, «Нефеншуй», Happiness Street, Roman's Rock, барда Миколи Костирі, LINROCK, ALEX GRAFF, Valentin Solomka project, Юрія Снопова, Daryna, Own Sound, GOUR. На пішохідній вулиці Суворова також діятиме додаткова міні-локація навпроти Корабельної районної ради - на ній з 15ої години для перехожих гратиме херсонський ансамбль «Бродячі коти».

Третя фестивальна локація - відкритий креативний простір Urban CAD- діятиме з 14:00 до 18:00. На сценічному майданчику в Urban CAD відбудуться виступи таких учасників: I.C. People, COVERBURN, Эксперименти, Наталя Уварова, Меридиан 246.

Організатори заходу у Херсоні: управління культури і управління молоді та спорту Херсонської міської ради, ХМГО Культурний центр "Україна-Литва".

Представник Дня Вуличної Музики у Херсоні - Наталя Ткачова.

Контактна інформація
• Електронна пошта: [email protected]
• Сторінка у соціальній мережі: facebook.com/smd.kherson
• Контактні телефони: 32-17-18, 45-47-19, 0964127607.
Більше про День Вуличної Музики в Україні та формат свята - на сайті streetmusic.com.ua.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости