На Дефлімпійські ігри поїдуть 8 херсонців


3 февраля 2017 года.

Наказом Міністерства молоді та спорту України № 375 від 31.01.2017 року «Про затвердження складу спортсменів-кандидатів до дефлімпійської збірної команди України для участі у ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року в м. Самсун (Туреччина)» затверджені кандидатури спортсменів Херсонського регіонального центру «Інваспорт» у видах спорту

- боротьба вільна: Олександр Панков, Денис Фомін, Олег Шейко,

- настільний теніс: Антон Велієв і Мілана Ковальова,

- легка атлетика - Юлія Кісельова, Олена Туркова, Наталія Урсуленко.

Довідка. Дефлімпійські ігри - це спортивні змагання високого рівня, які влаштовуються для спортсменів, які страждають порушенням слуху. Такі ігри до 1967 року називалися Міжнародними іграми глухих, а до 2001 року - Всесвітніми іграми глухих. Відрізняються вони лише тим, що в них не застосовуються ефекти звукової сигналізації, такі як бавовна сигнального пістолета або свисток судді. Під час змагальних випробувань спортсменам заборонено використання слухових апаратів та інших пристосувань, які здатні поліпшити або модифікувати слух.
На останніх ХХІІ літних Дефлімпійських іграх, які пройшли з 25 липня по 5 серпня 2013 року в болгарських містах Софія і Правець, українська збірна зайняла 2 місце в загальнокомандному заліку, завоювавши 88 медалей (21 золоту, 30 срібних і 37 бронзових). При цьому команда складася зі 191 спортсмена (майже кожен другий виграв медаль) і 45 тренерів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости