На базі Херсонського онкодиспансеру обговорюють сучасні методи лікування раку


23 / 08 / 2018

22 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері розпочалася VII Міжнародна науково-практична конференція Таврійської онкологічної школи «Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги». Протягом 2 днів про сучасні наукові підходи в діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань розповідатимуть фахівці з 11 регіонів України, а також Туреччини, Португалії та Ізраїлю.

«Ми зіштовхнулися з тим, що у нас не вистачає лікарів і ми не можемо їх відірвати від робочого лікувально-діагностичного процесу для отримання нових знань та досвіду. Тоді виникла думка, що краще привезти вчителів до наших херсонських лікарів, щоб вони могли навчатися на місці», - розповіла про Таврійську онкологічну школу ініціатор її створення і головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.У рамках заходу також відбулася дискусія з приводу ядерної медицини. «Цього методу лікування на Херсонщині поки немає, хоча можливості є. Впевнена, що завдяки допомозі облдержадміністрації та облради ми зможемо купити необхідне обладнання і наш заклад зможе надавати якісну допомогу онкохворим на більш високому рівні» - зазначила Ірина Сокур.

Наразі у Херсонському обласному онкологічному диспансері працює 6 кандидатів медичних наук. Щорічно в стаціонарі закладу проходять лікування більше 7,5 тисяч хворих, а в поліклініці - понад 90 тисяч пацієнтів. За рік виконується близько 3,5 тисяч найскладніших операцій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости