На базі ХДУ діє STEM-школа


25 июня 2019 года.

Одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку освіти відповідно до вимог інформаційного суспільства є система навчання STEM. Так, у грудні 2016 року, на Вченій раді Херсонського державного університету було прийнято рішення про створення STEM-школи. І вже сьогодні діти із задоволенням поєднують відпочинок та навчання на курсі «Літній інтенсив», повідомляють в прес-центрі Херсонського державного університету.

Організатором та ініціатором проекту виступила декан факультету комп'ютерних наук, фізики та математики Наталія Кушнір. Вона розповіла про те, як виникла ідея створити на базі Херсонського державного університету STEM-школу, а згодом й ввести курс «Літній інтенсив».

«Ми самі батьки і у нас, безумовно, виникало питання куди ж відправити на літо своїх діточок, аби вони не лише відпочили із задоволенням, а й провели час з користю. Так. власне, й виникла ідея ввести курс «Літній інтенсив». І ми дуже раді, що нам вдалося втілити цей проект у життя»,- зазначає Наталія Олександрівна.

У свою чергу, адміністратор Stem-школи Ганна Сунденко розповіла, що курс «Літній інтенсив», у рамках Stem-школи, працює у декількох напрямках.

Серед них: робототехніка, програмування, фізика у дослідах і експериментах та різноманітні майстер-класи. Однак, основними залишаються програмування та робототехніка. Заняття проходять відразу у декількох вікових паралелях, у яких займаються діти віком від 6 до 13 років та старші. А викладачами та вожатими табору є студенти нашого навчального закладу. Зокрема, це студенти факультету комп'ютерних наук, фізики та математики і педагогічного факультету ХДУ.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости