На тимчасово окупованій території Херсонської області запроваджено систему видачі пального за талонами.
Про це повідомляють окупаційні джерела.
Пальне за талонами наразі отримують транспортні засоби установ, які “забезпечують життєдіяльність” так званих округів, а також екстрені служби.
Для звичайних водіїв доступ до пального суттєво обмежений.
Нагадаємо, вчора окупаційна влада визнала, що на тимчасово окупованій частині Херсонської області є дефіцит пального.
Так званий губернатор Володимир Сальдо стверджує, що вони нібито працюють над пошуком альтернативних шляхів постачання пального.
Ймовірно, проблеми з паливом на окупованих територіях виникли через удари українських далекобійних безпілотників по колонах російських бензовозів на сухопутному коридорі до окупованого Криму.

