На території Національного парку “Кам’янська Січ’ облаштували найвищий флагшток у Херсонській області.
Про це написали на сторінці у Facebook «Національні парки України».
Водночас автори проєкту розповіли до річниці початку російсько-української війни про керівника Національного природного парку “Кам’янська Січ” Сергія Скорика. Він пройшов полон, став волонтером, завжди в гарячих точках. Після звільнення правобережжя Херсонщини почав з колективом відразу відновлювальні роботи в Нацпарку, загарбники зруйнували адміністративну споруду підприємства. А ще мріє Сергій Скорик розгорнути величезний прапор України в історичному місці на Херсонщині.
“Рік ми стоїмо, не даємо себе скорити. Боремося, відновлюємося, змінюємося, ростемо. Вражені мужністю наших колег. Нагадаємо лиш один епізод: директор національного парку “Кам’янська Січ” пережив полон, утік від окупантів, вивіз родину, а потім повернувся, щоб рятувати місцевих мешканців. На території Нацпарку, розповідав нам Сергій Скорик, знаходиться найвищий флагшток у Херсонській області. То у травні він купив жовтого й синього атласу та пошив величезний стяг — 9 на 6 метрів. Цей прапор нині встановити не можна, бо буде видимим з іншого, окупованого берега Дніпра, тож обстріляють і його, і парк. Але прапор чекає свого часу. З ним чекаємо й усі ми”, – розповіли на сторінці Національні парки України.