Акціонерне товариство “Херсонська теплоелектроцентраль” замовило розробку чат-ботів на платформах Telegram та Viber на суму 332 200 гривень.
Про це свідчить відповідна інформація з порталу державних закупівель “Prozorro”.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/snimok-эkrana-2023-07-08-v-13.57.42-1024x339.png)
За допомогою чат-ботів херсонські споживачі зможуть перевіряти стан особового рахунку та сплачувати за опалення.
Переможцем тендеру стало рівненське ТОВ “Смарт-Корп” зареєстроване у серпні 2018 року.
Відомо, що фірма спеціалізується на комп’ютерному програмуванні.
За даними порталу YouControl, за 4 роки свого існування “Смарт-Корп” майже не брала участі у державних закупівлях, окрім трьох випадків. Два з яких були тендерами від Херсонської ТЕЦ.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/snimok-эkrana-2023-07-08-v-14.12.18-1024x510.png)
Згідно з договором на постачання послуг, який оприлюднено на порталі “Prozorro”, ТОВ “Смарт-Корп” зобов’язане виконати технічне завдання, що складається з наступних пунктів:
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/snimok-эkrana-2023-07-08-v-13.49.51-1024x429.png)
На офіційному сайті фірми ціни на ці, чи будь-які інші послуги не вказані. Проте за запитом у Google можна дізнатися, що розробка чат-бота коштує відносно не дорого. Ціна коливається в межах від 10 до 21 тисячі гривень.
Нові чат-боти Херсонської ТЕЦ повинні бути готові протягом 40 днів з моменту підписання договору, тобто перевірити роботу чат-ботів вартістю понад 300 тис. гривень херсонці зможуть вже 15 серпня 2023 року.