Мешканку Херсонщини, яка у 2022 році отримала від окупаційної влади посаду заступниці головного бухгалтера у створеній окупантами установі, будуть судити.
Про це повідомляється в дописі Херсонської обласної прокуратури.
За даними слідства, 47-річна жінка погодилась співпрацювати з окупаційною владою та обійняла посаду заступниці головного бухгалтера у незаконно старовинній Центральній бухгалтерії закладів, які підпорядковуються департаменту освіти та науки Херсонської області. На цій посаді вона нараховувала та виплачувала заробітну плату освітянам, які співпрацювали з ворогом.
За це її підозрюють за ч. 2 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність.
Раніше повідомлялось, що від початку повномасштабного вторгнення та станом на 2 травня 2024 року Херсонська обласна прокуратура розслідувала 1990 кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України.