У селищі Сонячне, що знаходиться за 30 км від Херсону, відсьогодні працює медичний діагностичний трейлер з командою лікарів від благодійної організації INTERSOS, яка надає підтримку внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям.
Про це повідомляє Херсонська міська рада.
Повідомляється, що медичний пересувний діагностичний трейлер з необхідним оснащенням для огляду пацієнтів виїжджатиме у старостинські округи згідно з графіком.
Жителі громади зможуть пройти обстеження, отримати медичні висновки та медикаменти безкоштовно.
Також зазначається ,що розклад приймання пацієнтів буде організовано таким чином, щоб уникнути скупчення людей.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/06.04-intersos-2-1024x768.jpeg)
Нагадуємо, що волонтери передали Херсонщині 8 генераторів.