На Херсонщині працює пошукова група гуманітарного проєкту ЗСУ “На щиті”, яка займається пошуком безвісти зниклих військових.
Про це йдеться в дописі Регіонального управління Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України на сторінці в Facebook.
Група працює на деокупованій території Херсонщини, зокрема там, де тривали бої під час звільнення правобережжя області.
“Події розвивалися швидко, втрати особового складу з обох боків, відсутність можливості вчасної евакуації, подальше перекидування підрозділів на інші напрямки, високий рівень замінованості, все це та багато інших факторів вплинули і на роботу пошукових груп”, – йдеться в дописі.
Зазначається, що пошукові роботи на деокупованій території стають дедалі важчими. Деякі території вже вкриті рослинністю, а підбитої техніки майже не лишилося. Фермери обробили більшість полів, а колишні польові дороги вже заорані.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/443818198_485844847447166_3145516984398640638_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/436498450_485844810780503_831757166645391653_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/05/436356265_485844874113830_6685856472179631502_n-1024x759.jpg)
За словами Президента Володимира Зеленського, за більше двох років повномасштабного вторгнення Росії загинула 31 тисяча українських військових. Точна кількість безвісти зниклих військових наразі невідома.