Колишнього керівника одного із комунальних підприємств Херсона судитимуть за державну зраду.
Про це повідомляє обласна прокуратура у фейсбуці.
За даними правоохоронців, обвинувачений під час окупації регіону співпрацював з представниками країни-агресора.
Він надавав своїм підлеглим вказівки щодо направлення спеціальної господарської техніки комунального підприємства для її використання окупаційними військами в облаштуванні їхніх оборонних позицій навколо Херсона.
Крім того, він закликав працівників підприємства до участі в організованих представниками РФ масових заходах. За його вказівкою з адміністративної будівлі комунального підприємства було знято Державний прапор України та вивішено прапор держави-агресора.
Наразі обвинуваченого оголошено у розшук.
Раніше повідомлялось про те, що у Великій Олександрівці відновили зв’язок.