У Дніпропетровській області запрацював Гуманітарний офіс Херсонщини.
Його організували благодійники та законна влада декількох окупованих громад Херсонської області – Голопристанської, Іванівської, Чаплинської та Хрестівської.
Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.
До Гуманітарного офісу можуть звернутися переселенці з Херсонської області, які проживають у Кривому Розі та районі.
У ньому видають продуктові набори та працює психолог.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-21_10-02-11-2.jpg)
З початку повномасштабного вторгнення Росії свої домівки на Херсонщині залишили близько 690 – 705 тисяч людей.
Така оцінка кількості переселенців та біженців випливає з озвученої в інтерв’ю, яке вийшло на початку року, начальника ОВА Олександра Прокудіна приблизної чисельності населення Херсонщини.
За його словами, в області тоді проживало близько 310 – 325 тисяч людей. Коли до повномасштабного вторгнення на Херсонщині жили приблизно 1 мільйон людей.