Мужність та героїзм співробітника «Фантом» з Херсона оцінила держава


19 мая 2016 года.

Нещодавно, наказом Міністра оборони України за особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання спеціальних завдань в ході антитерористичної операції, сумлінне служіння українському народові та високий професіоналізм відзнакою Міністерства оборони України - нагрудним знаком «Знак пошани» нагороджено співробітника оперативного управління ГУ ДФС у Херсонській області, який по теперішній час перебуває в зоні антитерористичної операції.

Приємну новину хлопець отримав у колі своїх шести бойових побратимів - співрoбітників пoдаткoвoї міліції Гoлoвнoгo управління ДФС у Херсонській oбласті, які вже майже рік несуть службу по кoнтрoлю за переміщенням тoварів через лінію рoзмежування та на кoнтрoльних пунктах в'їзду/виїзду в Донецькій і Луганській областях.

Начальник ГУ ДФС у Херсонській області Ігор Клим наголосив: "Нашими колегами треба пишатися, в перших лавах справжні патріоти України, які зразково захищають економічні інтереси держави. Допоки такі чоловіки є - наша країна незламна. Дякуємо Вам за мужність та витримку! Слава Україні!"

Теги: ДФС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости