Бійці 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського показали, як знищують вогневу позицію ворога на Херсонщині.
«Подарунки» 122 калібру від миколаївських морпіхів постійно «піднімають градус». Цього разу артилерія добре «прогріла» вогневу позицію ворога у херсонських степах. Такого «гарячого прийому», який їм влаштували морські піхотинці, рашисти точно не очікували і ще довго будуть згадувати… Якщо виживуть”, – йдеться у повідомленні на сторінці бригади.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни розпочали “евакуацію” так званих “державних” установ у Херсоні.