Моніторингова група контролю за соціально-небезпечними хворобами перевірила роботу виправні колонії Херсонської області


28 сентября 2016 года.

Днями в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі працювала моніторингова група Українського центру контролю за соціально-небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України.

У складі моніторингової групи працювали консультанти групи впровадження проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярію Департаменту забезпечення діяльності ДПтС України, представники основного реципієнту коштів Глобального фонду Державної установи «Український центр контролю за соціально-небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України», представники Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛСНІД» та Херсонської міської громадської організації «Асоціація 21 століття».

7 фахівців моніторингової групи відвідали міжобласні спеціалізовані туберкульозні лікарні Голопристанської виправної колонії (№7) та Херсонської виправної колонії (№61), міжобласну багатопрофільну лікарню Дар'ївської виправної колонії (№10) та Херсонський слідчий ізолятор управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі.

У рамках візитів перевірено виконання заходів з питань виявлення та лікування туберкульозу в установах виконання покарань, виконання проекту Глобального фонду, стану діяльності щодо протидії епідемії туберкульозу, організації лікування, консультування та тестування на ВІЛ-інфекції.

Також моніторингова група ознайомилась зі специфікою медичного обслуговування засуджених в режимних умовах, перевірила рівень фармацевтичного менеджменту та технічного оснащення лікувальних закладів установ виконання покарань Херсонської області, а також надала організаційно-методичну допомогу медичним працівникам.

Членами робочої групи надано високу оцінку роботі медичних працівників установ виконання покарань та заходам, що вживаються з виявлення і лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекціїв режимних установах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости