Молодь Херсонщини випробувала себе в конкурсі професійної майстерності Worldskills Ukraine


29 ноября 2019 года.

Пошити сукню, покласти кладку цегли або полагодити електричний пристрій - 39 учасників з 18 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти за обмежений час доводили, що вони найкращі у своїй спеціальності.

Перший відбірковий етап всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine - 2019» пройшов у місті Нова Каховка Херсонської області 28 листопада.

Для молоді це не лише шанс потримати грошову винагороду і представити свій регіон на всеукраїнському рівні, але й отримати роботу.

Заступник міського голови міста Нова Каховка Володимир Сироватка наголосив на необхідності робітничих професій та запевнив, що кожен зможе бути працевлаштованим: «У нас є перспектива розвитку промисловості та сфери послуг, тому маємо робочі місця для кожного професіонала».

Переможці будуть представляти Херсонську область на фінальному етапі всеукраїнського рівня у Києві.

Регіональний етап конкурсу відбувся за сприяння і вагомої підтримки Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області, Об'єднання організацій роботодавців Херсонщини, ТОВ «Швейна фабрика ВІД» та ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости