Чернівецька обласна військова адміністрація запросила групу учнів-членів Малої академії наук (МАН) Херсонської області та їх керівників на відпочинок на Буковину.
Про це повідомляє Управління освіти та науки Херсонської ОДА на сторінці у Facebook.
Зазначається, що вчора, 16 липня, 15 учнів та 2 керівників вирушили до туристично-розважального та гірськолижного комплексу «Сонячна долина», який знаходиться у селі Бояни Чернівецької області, за 15 кілометрів від міста Чернівці.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/348317229_624004116502969_7664000982603224095_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/348703331_623836903186357_3027398037497447177_n-1024x768.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/07/347626365_623836906519690_41259856102764325_n-1024x768.jpg)
З 17 по 23 липня учасники поїздки будуть проживати на території комплексу, який розташовано на березі озера поряд з буковим лісом, йдеться в дописі.
Раніше МОСТ писав про те, що дітей з окупованої Херсонщини росіяни возять на відпочинок до Мордовії.