Мобільний сервісний центр надав більше чотирьохсот послуг

Мобільний сервісний центр надав більше чотирьохсот послуг
22 сентября 2017 года.

Із травня на Херсонщині почав роботу пересувний сервісний центр МВС. За чотири місяці роботи більше чотирьохсот громадян отримали сервісні послуги, за які до місцевих бюджетів надійшло понад 25,2 тисячі гривень, повідомляє прес-служба відомства.

За цей час МСЦ 25 разів побував у Великолепетиському районі, мешканці якого виявилися найактивнішими в області, та 6 - у Верхньому Рогачику. Фахівці надали 404 сервісні послуги, серед яких 354 реєстраційні операції, 39 замін посвідчення водія, прийнято 11 запитів на отримання довідок про відсутність судимості, а також надано чимало консультацій.

Кошти за надані адміністративні послуги перераховуються до місцевого бюджету населеного пункту, в якому працює МСЦ МВС. Таким чином до бюджету смт Велика Лепетиха надійшло понад 17,3 тисячі гривень, с. Мала Лепетиха - 3,7 тисячі гривень, смт Верхній Рогачик - майже 4,2 тисячі гривень.

Скористатися пересувним сервісом дуже просто. Для цього необхідно надати заявку до органу місцевого самоврядування та замовити виїзд МСЦ. Таким чином громадяни в різних куточках області мають змогу отримати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС на місці.

Подальший графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області khe.hsc.gov.ua в розділі «Мобільні СЦ». Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна в розділі «Послуги».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости