«Мобільний офіс соціального захисту» працює у віддалених населених пунктах Дніпровського району


1 августа 2017 года.

Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради продовжує роботу з покращення сервісу та доступності соціальних послуг для мешканців Дніпровського району.

Робота виїзних мобільних офісів, дозволяє надати консультації, роз'яснення та забезпечити надання соціальних послуг для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Дніпровського району.

28 липня «Мобільний офіс соціального захисту» працював у селищі Наддніпрянське Дніпровського району. Спеціалістами управління було проведено прийом громадян, які мешкають у селищі Наддніпрянському та Інженерному. Основною темою прийому були питання монетизації субсидій.

Мешканці отримали змогу на місці заповнити необхідні заяви та подати документи, без вистоювання черг та витрачання коштів і часу на дорогу до міста. Робота мобільного офісу управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної у м. Херсоні ради триватиме і надалі - 03 серпня спеціалістами управління буде здійснюватись прийом мешканців селища Зеленівка. Тож запрошуємо мешканців селища Зеленівка відвідати «Мобільний офіс соціального захисту» у своєму селищі, деталі за тел. 35-19-99.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости