Мобільні медичні бригади благодійного фонду “Мангуст” відвідали села Олександрівка, Посад–Покровське, Зорівка, Знам’янка, Черешеньки та Томини Балка на Херсонщині.
Про це 28 лютого повідомила Херсонська обласна військова адміністрація на сторінці у Telegram.
Протягом чотирьох днів фахівці провели понад 250 консультацій, йдеться в дописі.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_5402148215404482785_y-1024x576.jpg)
Нагадаємо, станом на січень 2024 року на території правобережжя Херсонської області внаслідок російських обстрілів було пошкоджено 148 медичних закладів.
Раніше повідомлялось, на Херсонщині постійно відбувається ротація лікарів, які приїздять з інших регіонів.