Міжміське автобусне сполучення на Херсонщині припинено

Міжміське автобусне сполучення на Херсонщині припинено
18 марта 2020 года.

З 12-ої години сьогодні в Херсонській області припинилось міжміське сполучення. На карантин закрили аеропорт, залізничний вокзал, автовокзал та усі автостанції. На автовокзалі побував кореспондент Суспільного Ілля Контішев.

"З херсонського автовокзалу відтепер в рейс не вийде жоден автобус. Пасажири, які придбали квитки заздалегідь, протягом дня ще можуть прийти їх здати",- розповідає начальник херсонського посту автостанції Юрій Турульов:

"Згідно з постановою Кабінету міністрів всі автостанції "Херсонавтотрансу" припиняють свою роботу з сьогоднішнього дня ( 18-го березня-ред.) о 12-й годині до 3-го квітня - поки триває карантин. Чекаємо подальших розпоряджень".

За словами Юрія Турульова, на автовокзалі залишились чергувати рятувальники та медики - вони очікують на прибуття автобусу "Москва-Херсон".

"Автобуси, які застрягли на кордоні, - по них детальної інформації я надати не можу. Все залежить від того, як вони пройдуть кордон, чи не пройдуть. Якщо вони приїдуть - в будь-якому випадку ми їх приймемо, автобус оброблять, медики їх оглянуть. Прийняти людей ми зобов'язані"

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости