Місцевий бюджет Нової Каховки отримав 378 мільйонів гривень податків і зборів


18 ноября 2020 года.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за десять місяців поточного року місцевий бюджет м. Нової Каховки отримав 378 млн гривень податків і зборів. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 42 млн гривень або майже на 13 відсотків.

Основну питому вагу у розрізі платежів забезпечують надходження зі сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного податку. Протягом січня-жовтня 2020 року до місцевої скарбниці надійшло 248 млн гривень податку на доходи фізичних осіб. Ця сума перевищує відповідний показник 2019 року на 37 млн гривень.

Новокаховські платники перерахували 44 млн гривень єдиного податку з приростом майже на 4 млн гривень.

Третє місце у показниках надходжень посідає плата за землю. Землевласники та землекористувачі сплатили понад 38 млн гривень.

Також місцевий бюджет міста поповнився майже на 5 млн гривень за рахунок податку на нерухоме майно. За ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами до місцевого бюджету надійшло 2,2 млн гривень. За рахунок податку на прибуток місцева казна отримала 4 млн гривень, надходження інших податків та зборів становлять майже 37 млн гривень.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости