Місцеві громади отримали 31 мільйон гривень за нерухомість херсонців


24 / 07 / 2019

За перше півріччя 2019 року до місцевих бюджетів області надійшло 30,8 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 5,1 млн. грн. перевищує минулорічний показник.

Майже всю суму 25,3 млн.грн. або 82 % від загальної суми надходжень сплатили суб'єкти господарювання - юридичні особи Херсонщини. Це на 2,7 млн. грн. перевищує минулорічний показник. Фізичні особи - громадяни перерахували 5,5 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це майже вдвічі або на 2,4 млн. грн. більше ніж торік. Рекордними стали внески громадян м. Херсона - 2,2 млн. грн. та мешканців Генічеського району, які перерахували - 1 млн. грн. податку на власну нерухомість.

Нагадаємо: в 2019 році власники нерухомості - фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно за 2018 рік за ставками, які діяли у минулому році.

З метою правильного обчислення податку та у разі виявлення розбіжностей запрошуємо громадян до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо об'єктів та розміру площі нерухомості, що перебувають у їх власності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости