Місцеві громади Херсонщини за січень отримали 346 мільйонів гривень податкових платежів


7 февраля 2019 года.

За підсумками січня 2019 року платники податків Херсонщини перерахували до місцевих бюджетів податкових платежів на 16 відс. або 48,5 млн. грн. більше, ніж торік. Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 346,3 млн. гривень.

Більшу половину з них 56 відс. або 193,9 млн. грн. отримали місцеві громади Херсонського управління, які внесли платники м. Херсона, Білозерського, Голопристанського, Скадовського та Олешківського районів. Платники Новокаховського управління сплатили до місцевих бюджетів 73,4 млн. грн., ще 35,2 млн. грн. отримали громади на території обслуговування Генічеського управління. До місцевих бюджетів на території обслуговування Бериславського та Великолепетиського управлінь надійшло по 30,4 млн. грн. та 13,4 млн. грн. податкових надходжень відповідно.

За словами начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, зростання надходжень до місцевих бюджетів надає можливості їх прогнозованого та продуктивного використання для підвищення соціально-економічного добробуту мешканців нашої регіону.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости