Місцеві бюджети Херсонщини отримали майже 390 млн гривень


23 / 02 / 2021

У січні до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 389,4 млн гривень податкових платежів. Темп росту до фактичних надходжень 2020 року складає 1,8 відсотка, що дорівнює 6,7 млн гривень додаткових коштів.
Найвагомішим джерелом надходжень до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб, якого у січні сплачено 245,3 млн гривень. Цей показник на 8 відсотків або 18,1 млн гривень більший за суму, сплачену торік.
Наступним джерелом, який формує бюджет розвитку області, є єдиний податок, якого малий та середній бізнес області сплатив 81,2 млн гривень. При цьому, підприємці збільшили суму сплати на 7 відсотків або 2,9 млн гривень, спрямувавши до бюджетів 45,1 млн гривень цього податку.

Землевласники та орендарі спрямували до місцевих скарбниць 31,1 млн гривень плати за землю, з яких 27,1 млн гривень сплатили підприємства, решту - 4 млн гривень - громадяни.

Від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, бюджети територіальних громад отримали 14,2 млн гривень. Цьогорічний показник на 34,1 відсотка або 3,6 млн гривень перевищує надходження січня 2020 року.

Сплата акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання підакцизних товарів забезпечила місцевим скарбницям 13,4 млн гривень, а транспортного податку - 259 тис. гривень.

Варто додати, що дохідна частина місцевих бюджетів, - це фінансовий ресурс, за рахунок якого фінансується значна частина соціальних потреб населення, а при ефективному використанні дозволяє розвивати міста та села нашої області. Тож від сумлінності та відповідальності кожного з нас залежить порядок, розвиток і добробут місцевих громад.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости