Міський водоканал завершив реконструкцію підвищувальної станції водопроводу

Міський водоканал завершив реконструкцію підвищувальної станції водопроводу
08 / 06 / 2017

На початку червня цього року у Дніпровському мікрорайоні завершено реконструкцію підвищувальної станції водопроводу, від якої отримують послугу водопостачання більш, ніж 1110 мешканців трьох багатоповерхових будинків (№26, 30, 32) по вул.Чорновола, повідомляють у міськводоканалі.

Останнім часом на старій підвищувальній станції почали траплятись перебої, які мешканці будинків відчували тимчасовою відсутністю води. Велика енергоємність насосів призводила до необґрунтованих витрат енергії та коштів. Водопровідні мережі знаходились у незадовільному стані.

Службами Водоканалу прокладено близько 250м нового пластикового трубопроводу, облаштовано 3 водопровідні колодязі, встановлено 11 надійних засувок DOMEX польського виробництва та нову гідрофорну станцію підвищення тиску з двома енергозберігаючими насосними агрегатами з частотним регулюванням електроприводів в залежності від водоспоживання.

Частотні перетворювачі відстежують змінні запити системи водопостачання і підстроюють під них вихідні параметри насосів, яким не має необхідності працювати на повну потужність, якщо в цьому немає потреби. Завдяки цьому досягається постійне підтримання тиску в мережі та значна економія електроенергії.

Відмова від старої схеми підвищення тиску для мешканців вказаних будинків дозволить підвищити якість водопостачання та забезпечити його надійність.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости