Міський голова зустрівся з делегацією турецької компанії, яка займається будівництвом сміттєпереробних заводів


24 ноября 2017 года.

Сьогодні міський голова Володимир Миколаєнко зустрівся з делегацією турецької компанії EMS MAKINA A.S., яка займається виготовленням техніки для утилізації сміття та будівництвом сміттєпереробних заводів.

Представники EMS MAKINA A.S - координатор Дурак Булут та інженери Мерт Гьочер і Мерт Актоп - розповіли про проекти компанії у галузі сміттєпереробки та зацікавленість у співпраці.

Псля зустрічі делегація разом із представниками департаменту ЖКХ вирушила на полігон для ознайомлення з його технічними можливостями. Наприкінці дня вони повернуться до міської ради для того, щоб надати уже конкретні пропозиції по співпраці.

«Я сподіваюсь, що ця співпраця буде ефективною. У мене є, буквально, кілька вимог до турецької сторони. Це питання екології, у першу чергу. Друге - щоб підприємство, яке, сподіваюсь, буде працювати, платило податки саме у Херсоні. І щоб херсонці, які будуть працевлаштовані на цьому підприємстві, отримували достойну заробітну платню»,- зауважив міський голова Володимир Миколаєнко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости