Вітаємо український Херсон!
Сьогодні, як і завжди, місто розпочало свою роботу, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв провів важливі оперативні наради. По вулицях почали працювати комунальні служби, працівники яких збирають сміття руками, бо прибиральні машини в місто поки не випускають. Давайте будемо вдячними нашим комунальникам і допоможемо їм, не розкидаючи сміття де завгодно.
Ігор Колихаєв звертається до кожного херсонця з проханням.
«Дуже прошу вас не бути байдужими зараз. Постукайте до сусідів, запитайте чи є в них їжа, поділіться чим маєте з нашими старенькими. Нагодуйте, будь ласка, тварин, особливо тих, кого, тікаючи з міста, покинули колишні господарі. Зв’язок в Херсоні знов «глушать», у більшості немає інтернету. Хто прочитав цей меседж, перекажіть іншим. Давайте у такі важкі часи підтримувати одне одного», – попросив переказати вам Ігор Колихаєв.
Тримаймося! Херсон – це Україна!