Міське дорожнє управління прочищає дощоприймачі у Херсоні


6 июня 2019 года.

Упродовж 2-х днів гідрогрупа Міського дорожнього управління, підсилена людьми із бригади ремонту асфальту, прочищувала дощоприймачі по вулицях Перекопській, Кулика, Дружби, Потьомкінській, Олеся Гончара, по проспекту Ушакова, на площах Одеській та Мозгового, провулках Військовому та Пугачова тощо.

За словами директора Міського дорожнього управління Валентина Чеснокова, гідрогрупа прочищує мережу щодня згідно плану, проте, через те, що у Херсоні рівень зеленої зони є вищим від рівня дороги та бордюрів, вона дуже швидко забруднюється. Особливо помітно це стає під час сильних злив.

«Херсон має лише два проблемних місця: вул. Кулика, де свого часу була знищена система зливів (там із 6 дощоприймачів нині працює лише 2) та на вул. Патона, де коріння рослин дістати за допомогою наявного у місті машинного парку технічно не вдається», - зазначає Валентин Чесноков.

Директор комунального підприємства зауважує, що відновлення зливної мережі по вулиці Кулика можна здійснити під час капітального будівництва дороги, а це потребує значних фінансових вкладень.

Проблему ж на Острові підприємство намагається вирішити за допомогою наявної у Херсоні техніки.

Окрім того, за словами Валентина Чеснокова, Міське дорожнє управління звернулосяз відповідними листами щодо додатковового фінансування для залучення підрядної організації, у якої є потрібний машинний парк для прочищення дощоприймачів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости